Інтернет-магазин елітних декорацій, цукеркових композицій
з доставкою по Україні і всьому світу

38 (098) 958 43 02

38 (097) 776 16 36

Меню

Про нас

Викликати здивування, захоплення, радість, подарувати незабутні враження, зібрати воєдино сотні шматочків дива – ми працюємо саме для цього! Головним є Ваше бажання перетворити свято на казку, розфарбувати життя яскравими фарбами! Все інше ми візьмемо на себе!

Ми Оля і Лєна – творчі, креативні, відповідальні. Ми працюємо аби створювати щось абсолютно нове, концептуальне та індивідуальне!
Студія святкового декору “Цукеркове диво” для нашої команди – це значно більше, ніж просто робота чи хобі! Ми створюємо якісну продукцію, забезпечуємо чудовий сервіс, підтримуємо привабливі ціни.
Для нас немає більшого щастя, ніж займатись улюбленою справою не перестаючи без втоми втілювати нові проекти та ідеї… Всім оточуючим ми даруємо не тільки естетичне задоволення, а й яскраві емоції і теплі спогади.

    Публікації в пресі 

Так як ми були першими в місті, хто створював букети з цукерок, наші витвори зацікавили журналістів телебачення та ЗМІ. Про нас зняли сюжет на місцевому телеканалі ТТБ, написали такі видання як “Україна Молода”, “20 хвилин”, “Нова тернопільська газета”, інтернет-газета “Доба” та луцька газета “ти і я”… Пропонуємо Вам подивитись на початок нашої творчості очима журналістів.

 
http://20minut.ua/news/167749

“Весілля мрії – 2013” Весільний фестиваль
[wonderplugin_carousel id=”5″]

За роки роботи ми розширили спектр послуг від простих на перший погляд букетів до вишуканого декору… Нам неймовірно цікаво пробувати себе в чомусь новому, рости, розвиватись… Накопичений досвід та вміння, неймовірно велику кількість небанальних ідей та власне бачення декору ми спробували відобразити 20-21 квітня, прийнявши участь у 4-му Західноукраїнському весільному фестивалі.

Так усе починалось… 2009 рік. ТЦ
[wonderplugin_carousel id=”6″]

Починали ми з великого бажання втілити в нашому місті нові тенденції в світі флористики… У нас ніхто про таке диво ще не знав, не всі люди були готові сприйняти таку новинку, тому ми відкрили відділ в одному з ТЦ нашого міста. Але, на жаль, його керівництво все вирішило за нас…

    Нагороди та сертифікати 

Dyplom oljadyplom predprinDyplom lena

"Цукеркове Диво" Студія декору

Pin It on Pinterest

0