Інтернет-магазин елітних декорацій, цукеркових композицій
з доставкою по Україні і всьому світу

38 (098) 958 43 02

38 (097) 776 16 36

Меню

Ті, хто читають наш блог, знають, що ми завжди намагаємося показувати найцікавіше, що знайшли на просторах всесвітньої мережі. Ми слідкуємо за тенденціями, які завжди дуже успішні. Сьогодні поділимось з Вами напрямками в оформленні вечірок, які без сумніву, будуть найбільш креативними у 2017 році. Переглядайте на надихайтесь!

1 – Кактуси: тихо прийшли, з’являючись тільки в деталях, щоб стати поступово головною темою святкування. Вони зелені, а тому відповідатимуть останнім трендам, адже колір цього року за версією Pantone – зелень. Ця тема, як правило, пов’язана з мексиканськими вечірками, в даний час виділяється своєю елегантністю і різноманітністю – так як вона може бути використаною як в якості теми для дорослих вечірок, так і для дітей.

2 – Єдиноріг: Ця симпатична тема з’явилась в середині 2016 року і в 2017 завойовуватиме все більше сердець.

3 – Фрукти: вони прийшли з хвилею благополуччя і здоров’я. Це дуже хороша тема влітку, адже це пов’язано з сонцем, пляжем, басейном і святами. Тому що фрукти кольорові, яскраві ефектно виглядають в оформленні дитячих свят. Але і дорослі обирають фрукти в якості тематики вечірок, головним чином, за допомогою ананаса в якості акценту. Уже на дитячих  святкуваннях Кавун є королем.

4 – Лісові тварини: ця тематика прийшла з хвилею boho chic. В ній переважають пастельні тони та безліч природніх елементів.

5 – Хоббі : ці тематики захоплюють все більше людей. Вони повертає перевагу або момент, прожитий в темі дня народження для партії. Це може бути поїздка, колір, кіно, їжа, музика або що-небудь ще. На зображеннях нижче тематичні вечірка: свято в Майамі, літо, і подорож.

"Цукеркове Диво" Студія декору

Pin It on Pinterest

0