Інтернет-магазин елітних декорацій, цукеркових композицій
з доставкою по Україні і всьому світу

38 (098) 958 43 02

38 (097) 776 16 36

Меню

"

Усі, хто любить творчі ідеї і має трохи часу, Ви будете в захваті від ідей, які ми виділили для Вас! Ми принесли 10 надихаючих орнаментів і солодощів, зроблених з зефіру Маршмеллоу. Ці супер-солодощі люблять діти і дорослі, і вони є відмінним елементом для створення скульптур через їх текстуру, дивіться:

1 – Льодяник з Зефіру Маршмеллоу: просто візьміть довгий зефір Маршмеллоу, накрутіть і скріпіть його трубочкою чи бамбуковою шпажкою.

2 – Морозиво з зефіру Маршмеллоу: заповнити конус для морозива кульками Маршмеллоу і щільно закрийте целофаном. Це буде також відмінний подаруночок-бонбоньєрка для діток, що прийшли на Ваше свято.

"

3 – Платтячко із Зефіру Маршмеллоу: зроблено з рожевим цукром і обгортки для кексів. Для прилипання цукру, тільки трохи намочіть солодощі.

"

4 – Зефір Маршмеллоу з шоколадом і кондитерською посипкою: населіть зефір на паперові соломинки, обмакніть спочатку в розтоплений шоколад, а потім в кондитерську посипку.

"

5 – Mashmallow на шпажках: симпатична ідея, щоб бути і в якості прикраси солодкого столу. Використовуйте різні види солодощів.

"

6 – Квітка з Зефіру Marshmallow: Населіть розрізаний зефір на бамбукову шпажку або паперову трубочку.. Використовуйте зубочистки, зламані навпіл, щоб скріпити між собою пелюстки квітки.

"

7 – Топіарій з зефіру Маршмеллоу: Приколіть солодощі на пінопластову кулю, утворюючи супер миле дерево. Ця ідея відмінно підходить як центрова композиція для оформлення солодкого столу.

"

8 – Торт із зефіру Mashmallow: процес такий самий, як із деревом, але замість пінопластової кулі використовуйте за основу форму пирога. Використовуйте різні види зефіру, щоб сформувати торт і додайте кілька зверху. Закріпіть контури стрічками. Прекрасний для святкування хрестин, дитячого дня народження, як самостійний подарунок.

"

9 – Завіса із Mashmallow: протянути в солодощі нитку і закріпити шнури зі стелі. Буде як сніг! Красива і смачна декорація для вечірки в тематиці “Крижане серце” або зимових свят.

"

10 – Сніговики із зефіру Mashmallow: використовувати скріплені між собою зубочистками солодощі, щоб зробити сніговика. На святковому столі такі сніговики сподобаються не тільки дітям, але і дорослим!

"

"Цукеркове Диво" Студія декору

Pin It on Pinterest

0