Інтернет-магазин елітних декорацій, цукеркових композицій
з доставкою по Україні і всьому світу

38 (098) 958 43 02

38 (097) 776 16 36

Меню

Готуєтесь до святкування дитячого дня народження і маєте трохи вільного часу? Сьогодні ми Вам покажемо, як можна легко зробити прикраси на кекси вдома з матеріалів, в основному знайдених в супермаркеті. На дитяче свято, чи у звичайні вихідні, Ви разом з дітьми можете самостійного зробити такі цікаві кексики!

1 – “Сова” кекс : Кекс зверху покритий шаром шоколадного крему, був прикрашений двома печивами Oreo або подібними без кришки (одне печиво, розділене навпіл) з цукерками M&M’s коричневими на верхній частині печива і помаранчевим дзьобом.

2 – Кекси “Яблучка”: покриті вершками або кремом і прикрашені червоним цукром, зверху кориця в шоколаді (можна тільки кориця, або будь-яку шоколадну цукерку), листя м’яти і 3 цукерки M&M’s на насіння.

3 – “Міккі” кекс: Покриття шоколадним кремом (Nutella) і маленькі вуха з шоколадом, зроблені з Oreo чи подібного печива.

4 – Кекс “Монстр”: кольорові вершки чи морозиво, покрити половиною печива типу Oreo, 2 зефіри або Маршмеллоу, 3 цукерки M&M’s – дві коричневі і оренжева для очей і носа.

5 – Кекс “Лапки”: у форму для кексів скласти декілька штук подвійного печива, які покриті вершковим кремом і прикрасити його з шоколадним печивом типу Oreo та коричневого кольору трьома цукерочками M&M’s.

6 – “Риба” Кекс: печиво зверху покрите кольоровими вершками і прикрашений M&M’s тієї ж кольорової гами, оранжевими чи червоними M&M’s для маленького рота. Очки можуть бути зроблені з білих M&M’s для очей з помадкою або розтопленого шоколаду.

7 – Кекси “Веселка”: покрийте кекс, печиво чи міні-тортик світло-блакитним та рожевим розтопленим Маршмеллоу, для веселки використайте желейні цукерки “язички”.

8 – Кекс “Черепаха”: використовувати різні види желейних цукерок для голови, лап і корпусу. Очі можуть бути із шоколадної помадки чи розтопленого шоколаду.

9 – Кекс “Краб”: використовувати желейні цукерки для очей, тіла і лап. Очки прикріпіть на зубочистки. Верхівку кекса можете покрити розтертим маслом, вершками. І посипати подрібненим печивом типу “До кави”. Це як пісок.

"Цукеркове Диво" Студія декору

Pin It on Pinterest

0